Ośrodek leczenia uzależnień Białystok

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Białystok

Możesz wstydzić się swojego nałogu lub uzależnienia bliskiej Ci osoby. Nigdy jednak nie krępuj się szukać pomocy i wsparcia u specjalistów. Stworzyliśmy nasz ośrodek, aby pomagać ludziom w radzeniu sobie z problemem nałogu: alkoholizmem, narkomanią, lekomanią, depresją, uzależnieniem od seksu, czy hazardu. 

Terapia uzależnień
Białystok

W naszym nowoczesnym ośrodku, położonym w pobliżu lasu i w oddali od dużych miast, znajdziesz wytchnienie od nałogu. Do Twojej dyspozycji oddajemy pomieszczenia o wysokim standardzie wykończenia, w tym salę do jogi i ćwiczeń, 3 sale do terapii zajęciowej, ogólny pokój wypoczynkowy dla wszystkich pacjentów. Posiadamy pokoje zarówno 1-, 2-, jak i 3-osobowe. Każdy z aneksem kuchennym i prywatną łazienką. Dodatkowo duża ilość miejsc do spacerów i bliskość przyrody podczas 6-tygodniowego pobytu pozwoli Ci odzyskać równowagę psychiczną. 

Dzięki naszej pomocy spojrzysz na problem z zupełnie innej perspektywy. Nasi specjaliści pomogą Ci zmienić nastawienie do nałogu. Zmiana sposobu myślenia o własnym uzależnieniu: alkoholu, seksie, hazardzie, lekach, jest jedną z zasadniczych korzyści terapii. To, co przed rozpoczęciem terapii wydawało się nierealne, będzie możliwe do osiągnięcia. Nauczymy Cię życia w abstynencji i asertywnych zachowań. 

Leczenie alkoholizmu Białystok

Alkoholizm to bardzo podstępna choroba. Może zacząć się od niewinnej lampki wina, drinku lub piwa, wypijanych każdego wieczoru. Kontrola nad piciem jest pozorna. To kruchy lód, na który zdecydowanie nie warto wkraczać. Lampka szybko przeistoczy się w butelkę wypijaną codziennie. Uzależnienie będzie postępować. Ty po prostu któregoś dnia stracisz kontrolę nad swoim życiem, pracą, życiem towarzyskim, finansami. Wszystko to można zatrzymać. Im szybciej zauważysz sygnały ostrzegawcze, tym większe szanse na skuteczność leczenia. Musisz po prostu chcieć sobie pomóc, a my wyciągamy do Ciebie naszą pomocną dłoń. 

W tym też celu powstał nasz prywatny ośrodek. Pokażemy Ci, że da się żyć z chorobą alkoholową. Nauczymy Cię skutecznie przezwyciężać gorsze dni, niekoniecznie sięgając po alkohol.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Białystok

Pomoc naszych zaangażowanych i doświadczonych specjalistów kierujemy także do mieszkańców Białegostoku i województwa podlaskiego. Prawidłowa diagnoza jest podstawą skutecznego leczenia. 6-tygodniowy pobyt w innym środowisku i otoczeniu ma zdecydowanie lepszy wpływ na proces leczenia. Nasz skuteczny i sprawdzony program działań terapeutycznych, jak i indywidualne podejście, owocuje wysoką efektywnością terapii w naszej prywatnej placówce.

Dlaczego warto?

Uzależnienie to problem postępujący i stopniowo wyniszczający organizm człowieka. Warto sięgać po wsparcie profesjonalistów już na samym początku zauważenia problemu: jeżeli zaczynasz czuć przymus picia, przed wyjściem z pracy myślisz o lampce wina na odstresowanie, alkohol traktujesz jako sposób na codzienne rozluźnienie, zauważasz luki w pamięci, okłamujesz bliskich. Możesz podejmować samodzielne próby, ale nałóg sam z siebie nie minie. Postępujące problemy psychiczne i zdrowotne są już bezwzględnym wskazaniem do terapii. Pomoc specjalisty do odzyskania kontroli nad własnym życiem i uzależnieniem jest niezbędna. Nie pozwól doprowadzić do sytuacji, że nałóg zniszczy Twoje życie prywatne, zawodowe i towarzyskie. Pamiętaj, że życie w abstynencji jest możliwe.