Ośrodek leczenia uzależnień Bielsko-Biała

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Bielsko-Biała

Bezpłatne leczenie uzależnienia jest jednoznaczne z długim okresem oczekiwania. Czas do rozpoczęcia terapii może wynosić miesiące. Alkoholizm, narkomania, lekomania, uzależnienie od seksu i hazardu… Każdy nałóg to choroba postępująca. Brak pomocy ze strony specjalisty może zakończyć się tragicznie. Nie zwlekaj i już dziś umów się na profesjonalną terapię w naszym ośrodku WakeUp.

Terapia uzależnień
Bielsko-Biała

Wybierając leczenie w naszym prywatnym ośrodku, zyskujesz gwarancję uzyskania pomocy z zachowaniem najwyższych standardów. Dążymy do tego, aby po zakończeniu terapii każdy pacjent był przygotowany do życia w abstynencji. Porzucenie nałogu to nie tylko zaprzestanie picia alkoholu, czy przyjmowania narkotyków, leków. Niezwykle istotna jest zmiana sposobu myślenia i nastawienia do nałogu. Pomożemy Ci poznać sedno problemu, bo każdy nałóg ma swoje źródło. U nas uzyskasz dostęp do indywidualnego terapeuty, który będzie Cię wspierał aż do ostatniego dnia leczenia. Twoja rodzina może brać udział w zajęciach edukacyjnych, które służą zgłębieniu niezbędnej wiedzy na temat uzależnień i ich przyczyn. 

Leczenie alkoholizmu Bielsko-Biała

Alkoholizm to nie tylko nałogowe picie. To problem, który tkwi znacznie głębiej. I na tym skupiamy się podczas leczenia uzależnień w naszej placówce. Poznanie prawdziwej przyczyny nadmiernego spożywania alkoholu umożliwia dobrze ukierunkowaną terapię. Po jej zakończeniu nie będziesz mieć problemów z odmawianiem, z własnymi emocjami, myślami. Życie w abstynencji nie będzie drogą przez mękę.  

Picie alkoholu zaczyna się zawsze niewinnie. Pamiętaj, że skutki traktowania wódki, piwa, wina jako odskoczni od życia codziennego to droga donikąd. Takie maskowanie problemów prędzej czy później zaczyna odbijać się na wielu aspektach Twojego życia. Ucierpi życie rodzinne i zawodowe. Zaczynasz się zaniedbywać, dbać o higienę i wygląd zewnętrzny. Oddalasz się od bliskich i przyjaciół, żyjesz w ciągłym kłamstwie. Jednak weź przede wszystkim pod uwagę fakt, iż alkoholizm wyniszcza organizm i wpływa nie tylko na psychikę. Nadmiernie picie stopniowo uszkadza większość narządów, a efekty tego są wiadome. Dlatego tak ważne jest wczesne reagowanie nawet na najbardziej znikome sygnały ostrzegawcze i rozpoczęcie leczenia uzależnienia.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Bielsko-Biała

Jeżeli poszukujesz możliwości odbycia terapii antynałogowej w Bielsku, dlaczego by nie skorzystać ze wsparcia naszej prywatnej placówki leczniczej?  Opieką otaczamy również osoby z województwa śląskiego. Jesteśmy wpisami do rejestru podmiotów medycznych. Podczas 6-tygodniowego pobytu w naszej placówce zapewnimy Ci bezpieczeństwo i domową atmosferę. Życzliwość i empatia w stosunku do naszych pacjentów jest dla nas niezwykle ważna. Wysoki standard budynku zapewni Ci komfort podczas dochodzenia do zdrowia. W pokojach pacjentów (1-, 2-, 3-osobowe) dostępne są prywatne łazienki i aneksy kuchenne. 

Dlaczego warto?

Jedynie terapia w profesjonalnym ośrodku leczenia uzależnień daje szansę sukcesu i wyjścia na prostą. Zadzwoń do nas +48 698 030 510

Wspólnie przejdziemy z Tobą drogę do życia w trzeźwości. Nasza doświadczona kadra specjalistów czeka na Ciebie.