Ośrodek leczenia uzależnień Bydgoszcz

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.pl

Leczenie uzależnień Bydgoszcz

Ośrodek leczenia uzależnień WakeUp to profesjonalna placówka prywatna, wpisana do rejestru podmiotów leczniczych. Znajdujemy się w doskonałej podwarszawskiej lokalizacji w województwie mazowieckim. Dzięki temu możemy oferować kompleksową pomoc osobom uzależnionym z całej Polski, w tym m.in. z Bydgoszczy i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Bliskość Lasów Sękocińskich pozwoli Ci się wyciszyć, nabrać dystansu i szybciej powrócić do formy.

Terapia uzależnień Bydgoszcz

Poza uzależnieniem od alkoholu pomagamy pacjentom z problemem lekomanii, narkomanii, uzależnienia od seksu, hazardu. Stosujemy skuteczne metody, zawsze indywidualnie dostosowywane i dobierane do danego pacjenta. U nas masz gwarancję indywidualnego podejścia i terapii sam na sam z terapeutą.

Organizujemy również spotkania grupowe, zajęcia sportowe, zajęcia dla rodzin, czy warsztaty. Każdy z rodzajów wdrażanych działań ma na celu wypracowanie u osoby uzależnionej sposobów na radzenie sobie z sytuacjami stresowymi i myślami. Po zakończeniu terapii pacjent jest przygotowany do życia w absencji i zna zachowania asertywne, które pomogą wytrwać w trzeźwości. Skutecznie zmotywujemy Cię do życia wolnego od uzależnienia.

Leczenie alkoholizmu Bydgoszcz

Spożywanie alkoholu dotyczy nie tylko osób ubogich, samotnych czy bezdomnych. Kluczowe są tu aspekty psychologiczne, społeczne i środowiskowe. Uzależnienie od alkoholu może dotknąć tak naprawdę każdego. Alkoholizm jest wynikiem połączenia wielu rozmaitych czynników. Obciążenie genetyczne dodatkowo zwiększa ryzyko. Chociaż problem alkoholizmu znany jest ludzkości od dawna, nadal bardzo chętnie bez okazji sięgamy po mocniejsze trunki.

 Traktujemy alkohol jako sposób na poradzenie sobie z własnymi kompleksami, niedostateczną atrakcyjnością fizyczną, czy z chęci zaimponowania. Sięganie po alkohol za młodu może wydawać się jedynie dodatkiem do rozrywki, potem sposobem na relaks i ucieczkę od problemów. Niestety z biegiem lat regularne picie napojów wysokoprocentowych przekształca się w destrukcyjny dla zdrowia fizycznego i psychicznego problem. Dlatego tak istotne jest wczesne reagowanie i zgłaszanie się po pomoc do specjalisty.

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zbyt często sięga po alkohol, pojawiają się zaniki pamięci, agresja, izolowanie, wpadanie w ciągi alkoholowe, ukrywanie trunków, najwyższy czas podjąć działania. Skontaktuj się z nami anonimowo za pomocą e-mail: biuro@wakeup24.pl i uzyskaj profesjonalną pomoc.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Bydgoszcz

Nasza placówka oferuje leczenie uzależnienia w bardzo komfortowych warunkach. Stawiamy wyłącznie na doświadczony personel pielęgniarek i terapeutów. Priorytetem stał się dla nas również wysoki standard naszego budynku. Możemy w nim przeprowadzać leczenie jednocześnie 26 osób. 

W placówce posiadamy gabinet lekarski, gabinet zabiegowy, salę wykładową, jadalnie, siłownię, pomieszczenie rekreacyjne (sala do ćwiczeń i jogi). W ośrodku ogółem znajduje się 14 pokoi (1-, 2-, 3-osobowych). Każdy z własnym węzłem sanitarnym i aneksem kuchennym. Wszystko to dla jak najlepszego samopoczucia pacjenta podczas terapii i pobytu u nas.

 

Dlaczego warto?

Osoba zmagająca się z nałogiem nigdy nie przyzna się do istnienia problemu. Zawsze pojawi się usprawiedliwianie i zaprzeczanie. Uzależnienie można pokonać w każdym stadium.

Wystarczy tylko chęć do zmierzenia się z nałogiem i zerwania z nim, a to już ogromny krok.Zrób kolejny i napisz do nas: biuro@wakeup24.pl lub zadzwoń +48 698 030 510, +48 601 986 801. Nikomu nie odmawiamy pomocy. 

logo ośrodka uzależnień

UWAGA!

W związku z dużą ilością telefonów możesz trafić na zajętą linie. Zostaw nam swój numer telefonu oraz sugestie godziny rozmowy, która Ci odpowiada.

Rozmowa nic nie kosztuje,
zadzwoń i dowiedz się więcej.

Zadzwoń
i daj sobie pomóc

  • Podczas 4-tygodniowego pobytu w naszej prywatnej placówce otrzymasz ostatni tydzień gratis
  • 3 konsultacje online lub telefoniczne ze specjalistami

Jesteśmy tu dla Ciebie – pomożemy Ci

Zrób pierwszy krok!

AdobeStock_176035379