Ośrodek leczenia uzależnień Częstochowa

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Częstochowa

Nęka Cię nałóg? Nie umiesz sobie poradzić z nadużywaniem alkoholu? Uzależnienie od hazardu rujnuje życie Twoje i najbliższych Ci osób? W przypadku problemów uciekasz w seks, narkotyki lub leki? U nas znajdziesz nie tylko pomoc w postaci terapii, prowadzonej przez doświadczoną i profesjonalną kadrę. Otoczymy Cię rzetelnym wsparciem, empatią i zrozumieniem. Pamiętaj, że z każdego uzależnienia można wyjść. Powrót do normalnego życia jest na wyciągnięcie ręki. Liczy się tylko Twoja chęć do zmiany i gotowość do poddania się terapii leczenia uzależnienia.

Terapia uzależnień Częstochowa

Prowadzone u nas 6-tygodniowe leczenie uzależnienia to nie tylko terapie grupowe i indywidualne spotkania z indywidualnie dobranym terapeutą. Naszym celem jest nie tylko uwolnić Cię od nałogu i przymusu sięgania po alkohol, używki, czy odreagowywania na negatywne wydarzenia seksem lub hazardem. Na podstawie diagnozy dla każdego naszego nowego pacjenta opracowujemy plan leczenia. Następnie monitorujemy postępy i dążymy do jak najlepszej skuteczności prowadzonych przez nas działań. Skupiamy się także na edukacji i odkrywamy prawdziwe źródło problemu. 

W tym celu organizujemy także zajęcia dla rodzin pacjentów, aby łatwiej m.in. było zrozumieć, co stało się przyczyną nałogu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samo uzależnienie od alkoholu, seksu, narkotyków to tylko wierzchołek całego problemu. Po opuszczeniu ośrodka pacjenci nie będziesz mieć problemów z asertywnością i powiedzieć stanowczo „nie”. To bardzo ułatwi Ci życie w trzeźwości. Dodatkowo nowoczesność budynku, bliskość lasu, odległość od dużych miast. Tu znajdziesz wyciszenie i czas na zadumę, niezależnie od nałogu, który przejął kontrolę nad Tobą i Twoim życiem.

Leczenie alkoholizmu Częstochowa

Oferujemy terapię osobom z różnych części Polski. Wyjazd na okres leczenia poza środowisko, w którym otaczają Cię ludzie i miejsca, skłaniające do powrotu alkoholizmu, to istotny element terapii. Pozwoli to skupić się Tobie na swoim zdrowiu, przejęciu kontroli nad własnym życiem i wypracowaniu umiejętności radzenia sobie z wewnętrznym przymusem. Całodobowy nadzór pielęgniarski zapewni Ci dodatkowe wsparcie także w najtrudniejszych momentach po odstawieniu alkoholu.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Częstochowa

W naszym prywatnym ośrodku udzielamy pomocy każdemu, kto jej potrzebuje i każdemu, kto zboczył ze swojej życiowej drogi. W czasie trwania terapii nikt nie jest oceniany ani potępiany za swoje czyny. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w leczeniu uzależnień i pomocy różnym pacjentom nauczyliśmy się, że profesjonalna pomoc jest często niezbędna w walce uzależnieniami, a te – nieleczone prowadzą nawet do śmierci. Indywidualnie i z cierpliwością podchodzimy do każdego pacjenta.

Dbając o jak największy komfort i swobodę naszych pacjentów posiadamy 3 sale terapii zajęciowej, pokój pielęgniarski, salę do jogi i ćwiczeń oraz pomieszczenie do wspólnego spędzania czasu. Przygotowaliśmy także nowoczesne pokoje 1, 2 i 3-osobowe o wysokim standardzie, posiadające swój aneks kuchenny i łazienkę.

Dlaczego warto?

U nas znajdziesz wsparcie, którego potrzebujesz. Każdego traktujemy ze zrozumieniem i kładziemy ogromny nacisk na skuteczność leczenia. Budynek o wysokim standardzie, pokoje z prywatnymi łazienkami, aneksami kuchennymi, sala do ćwiczeń, jogi, ogólny pokój wypoczynkowy, gabinet zabiegowy i lekarski. W naszym ośrodku każdy pacjent czuje się bezpiecznie i dosłownie jak w domu. Przyjmujemy pacjentów z całej Polski, w tym także z Częstochowy, okolic i całego województwa śląskiego. Nie krępuj się zapytać o pomoc naszych specjalistów.