Ośrodek leczenia uzależnień Gdańsk

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Gdańsk

Nałóg to problem, który może dotknąć każdego. Dla niego nieważne jest Twoje wykształcenie, stanowisko, płeć czy status materialny. Wystarczy tak niewiele, a ten podstępny wróg może przejąć całkowitą kontrolę nad życiem. Jeżeli zauważasz u siebie lub bliskiej Ci osoby niepokojące objawy i zachowania, nie czekaj. Uzależnienie to choroba, która wymaga terapii. Nieleczony nałóg może mieć tragiczne w skutkach konsekwencje. Nigdy nie ignoruj sygnałów ostrzegawczych.

Terapia uzależnień
Gdańsk

Nasz prywatny ośrodek umieściliśmy w podwarszawskim Raszynie, w województwie mazowieckim. Tu, z dala od dużych miast, wśród szumu lasu, świeżego powietrza, w odcięciu od złego wpływu Twojego stałego otoczenia, pomożemy Ci stanąć na nogi i przejąć kontrolę nad myślami. Samo podjęcie decyzji o leczeniu jest już ogromnym sukcesem. 

Wysoki standard naszych pokoi, pomieszczeń sanitarnych, sal terapeutycznych, jak i otoczenie budynku, da Ci gwarancję komfortu i jakże ważnego poczucia bezpieczeństwa. Nasza wyspecjalizowana kadra terapeutów wdroży indywidualny proces leczenia, najlepszy dla Twojego problemu i deficytów. Podczas 6-tygodniowego pobytu w naszej placówce możesz liczyć na terapię zarówno indywidualną, jak i grupową. Poza tym stawiamy także na inne aktywności jak np. zajęcia sportowe, czy warsztaty. Każda z metod terapii służy poszerzeniu wiedzy na temat danego uzależnienia i sposobu radzenia sobie z nim.

 

Leczenie alkoholizmu Gdańsk

Łatwy dostęp do alkoholu sprawia, że coraz więcej osób sięga po niego jako remedium na dobry nastrój, sen, odstresowanie, a nawet trawienie. Pijemy, by poczuć się lepiej, a potem pojawia się wstyd i okłamywanie bliskich. To właśnie traktowanie alkoholu jako złotego środka na relaks jest jedną z najczęstszych przyczyn wpadania w problem uzależnienia od alkoholu. 

W Gdańsku jedna piąta osób uzależnionych od alkoholu to kobiety. Wiele osób jedynie wódkę uważa za prawdziwy alkohol. Dlatego regularne sięganie po wino, czy piwo nie wydaje się części społeczeństwa niczym złym. Jeżeli po jednej czy dwóch puszkach piwa nadal mamy świadomość rzeczywistości, wychodzimy z błędnego założenia, że możemy pozwolić sobie na częste spożywanie.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Gdańsk

W naszej prywatnej placówce znajdziesz profesjonalną pomoc w wyjściu z nałogu. Specjalizujemy się w leczeniu problemów takich jak:

  • alkoholizm,
  • lekomania,
  • uzależnienie od narkotyków,
  • uzależnienie od hazardu,
  • uzależnienie od seksu,
  • depresja.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pomaga osobom z całej Polski. Świadczymy pomoc również osobom z Gdańska i całego województwa pomorskiego. Podczas terapii nie tylko nauczysz się, jak mierzyć się z uzależnieniem i nawrotami choroby. Pokażemy Ci, jak radzić sobie ze swoimi emocjami i reakcjami. W naszym ośrodku poznasz skuteczne asertywne metody zachowań abstynenckich. Wzmocnimy Twoje poczucie własnej wartości, a dzięki pracy terapeutycznej, nauczymy Cię usamodzielniania się w radzeniu sobie z problemem.

Dlaczego warto?

Wyjście z uzależnienia może wydawać się niemożliwe. Nikogo nie można zmusić do rzucenia nałogu, ale zawsze warto spróbować. Wczesna reakcja na powstały problem jest szansą na wyleczenie i powrót do normalnego życia. Jeżeli chcesz ponownie przejąć kontrolę nad własnym życie lub chcesz pomóc bliskiej Ci osobie.