Ośrodek leczenia uzależnień Gdynia

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Gdynia

WakeUp to prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Nasza placówka znajduje się w województwie mazowieckim. Nasze centralne położenie daje możliwość bezproblemowego dojazdu pacjentom z całej Polski, w tym także z Gdyni i województwa pomorskiego. Odbycie terapii leczenia uzależnia poza miejscem zamieszkania to dobry sposób na walkę z nałogiem. Nabierzesz dystansu do dotychczasowego życia, odetniesz się na pewien czas od swojego otoczenia, ludzi, miejsc. Zyskasz czas na spokojne i niczym niezakłócane przemyślenia. 

Terapia uzależnień Gdynia

Nieleczone uzależnienie ma często bardzo tragiczne skutki. Wybierając naszą placówkę, masz pewność, że podczas 6-tygodni leczenia uzyskasz profesjonalną pomoc. Starannie wybrany zespół terapeutów i pielęgniarek otoczy Cię profesjonalnym wsparciem. Dostosujemy sposób terapii do Twojego indywidualnego problemu. Wśród rodzajów leczenia, jakie proponujemy to m.in. terapia indywidualna z jednym terapeutą podczas całego okresu pobytu, zajęcia edukacyjne dla rodzin osób uzależnionych, ergoterapie, zajęcia sportowe. Bardzo skuteczną metodą leczenia są terapie grupowe. Podczas sesji możesz spojrzeć na problem swojego uzależnienia z zupełnie innej perspektywy. Co bardzo ważne, masz szansę podzielić się swoim bólem, obawami i emocjami z ludźmi, którzy przechodzą przez ten sam problem. 

Leczenie alkoholizmu Gdynia

Alkoholik kojarzy się zwykle z osobą bezdomną, zaniedbaną, ubogą. Absolutnie nie jest to prawdą. Problem uzależnienia od alkoholu może przydarzyć się każdemu. Jak pokazują statystyki, problem uzależnienia od alkoholu dotyka często osób na wysokich i samodzielnych stanowiskach. Problem nałogu dotyczy nie tylko mężczyzn, ale także kobiet. Obecne szybkie tempo życia jedynie sprzyja sięganiu po wszelkiego rodzaju wspomagacze. Szukamy wsparcia różnymi złotymi środkami, aby przetrwać ciężki okres w pracy, stres, zamaskować kompleksy, dodać sobie pozornej pewności. Niestety często wspomagamy się tym, co jest na wyciągnięcie ręki. Wino, wódka, piwo… To, co początkowo może relaksować i sprawiać przyjemność, z czasem staje się łaknieniem i przymusem. Sięgając po kolejną lampkę wina, czy puszkę piwa, rzadko kiedy zastanawiamy się jakie szkody w organizmie wyrządza regularnie spożywany alkohol. Co gorsza, organizm przyzwyczaja się, a każdy kieliszek zwiększa tolerancję. Dlatego często przed podjęciem terapii niezbędne jest wprowadzenie leczenia farmakologicznego.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Gdynia

Leczenie w naszej placówce możesz podjąć bez względu na miejsce zamieszkania. Jesteśmy ośrodkiem prywatnym wpisanym do rejestru podmiotów leczniczych. Wysoki standard budynku, całodobowa opieka pielęgniarska, gabinet lekarski i zabiegowy, pokoje z aneksami kuchennymi i prywatnymi łazienkami, ogólna sala wypoczynkowa, jadalnia, sala do jogi. U nas poczujesz się jak na od dawna zasłużonym urlopie. 

Dlaczego warto?

Pokonanie uzależnienia to trudny i długotrwały proces. Teraz może wydawać Ci się niemożliwym życie w abstynencji, bez alkoholu, narkotyków, leków, czy uciekania w seks, hazard. Warto jednak podjąć wysiłek. Zgłoś się na terapię do naszego ośrodka, a my zmienimy Twój stosunek do nałogu.
Z naszymi terapeutami pokonasz wewnętrzny przymus, który nieustannie pcha Cię coraz głębiej w nałóg.