Ośrodek leczenia uzależnień Inowrocław

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Inowrocław

Szukasz profesjonalnej pomocy w walce z nałogiem? Zgłoś się do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień dla osób z Inowrocławia i całej Polski. Nasza placówka mieści się w Raszynie – podwarszawskiej wsi. Nowoczesny budynek otoczony lasem zapewnia naszym pacjentom wysoki komfort pobytu, ciszę, spokój i możliwość oddychania świeżym powietrzem z dala od zgiełku miasta. To niewątpliwie warunki sprzyjające powrotom do zdrowia. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w walce z uzależnieniem. Wykwalifikowani terapeuci z wyrozumiałością, indywidualnie podchodzą do swoich podopiecznych.

Terapia uzależnień Inowrocław

Szukasz profesjonalnej pomocy w walce z nałogiem? Zgłoś się do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień dla osób z Inowrocławia i całej Polski.  Nowoczesny budynek otoczony lasem zapewnia naszym pacjentom wysoki komfort pobytu, ciszę, spokój i możliwość oddychania świeżym powietrzem z dala od zgiełku miasta. To niewątpliwie warunki sprzyjające powrotom do zdrowia. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w walce z uzależnieniem. Wykwalifikowani terapeuci z wyrozumiałością, indywidualnie podchodzą do swoich podopiecznych.

Na terenie ośrodka leczenia uzależnień pod Warszawą prowadzimy różne zajęcia doskonalące praktyczne umiejętności w obszarze asertywnych zachowań abstynenckich, wzmacniamy poczucie własnej wartości oraz uczymy jak radzić sobie ze stresem.

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z województwa mazowieckiego specjalizuje się w leczeniu:

   • alkoholizmu,
   • narkomanii,
   • depresji,
   • lekomanii,
   • hazardu.

Leczenie alkoholizmu Inowrocław

Uzależnienie od alkoholu jest z roku na rok coraz bardziej powszechne. Nie tylko problemy osobiste czy biznesowe mogą przyczynić się do popadania w nałogi. Często osoby samotne sięgają po napoje wyskokowe, próbując zrekompensować sobie swoją samotność. Zauważyłeś, że w ostatnim czasie zwiększyła Ci się tolerancja na alkohol? Częściej sięgasz po butelkę? Zaniedbujesz codzienne obowiązki, bo sytuacja wymyka Ci się spod kontroli? Nie czekaj, aż choroba się rozwinie i będzie za późno. Zgłoś się do ośrodka leczenia uzależnień dla województwa kujawsko-pomorskiego i całej Polski i zadbaj o zdrowie fizyczne oraz psychiczne.

Specjalizujemy się także w leczeniu narkomanii, depresji, lekomanii i hazardu. Nie należy bagatelizować żadnej z tych chorób, ponieważ nieleczone prowadzą do poważnych problemów ze zdrowiem, a nawet do śmierci.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Inowrocław

Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień WakeUp współpracuje z rzetelnym, wykwalifikowanym i profesjonalnym personelem, który z dbałością i starannością indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Swoje terapie zaczynają od zbadania problemu osoby uzależnionej. Pomagają zrozumieć chorobę oraz wskazują kierunek, jak sobie z nią radzić w życiu codziennym. Nasi pacjenci nie są oceniani ani krytykowani za swoje postępowania. Pobyt w ośrodku jest całkowicie anonimowy i bezpieczny.

Dbając o wygodę i swobodę naszych podopiecznych, przygotowaliśmy dla nich nowoczesne pokoje 1, 2, 3-osobowe z dostępem do aneksu kuchennego wraz z łazienką oraz 3 sale terapeutyczne i pokój pielęgniarski. Aby wzmocnić aktywność fizyczną prowadzimy zajęcia sportowe oraz posiadamy do dyspozycji sale do jogi i ćwiczeń.

Dlaczego warto?

Prywatny ośrodek WakeUp współpracuje wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdego pacjenta. Swoje terapie zaczynają od zrozumienia problemu, z jakim spotyka się osoba uzależniona. Każdy nasz pracownik odnosi się do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem bez oceniania. Wiemy, jak pomóc w tej trudnej walce osobie uzależnionej, a także dajemy wsparcie najbliższym. Prowadzimy zajęcia edukacyjne dla rodziny, gdzie poszerzamy ich wiedzę w tematyce uzależnień i współuzależnień. W trosce o naszych podopiecznych zapewniamy pełną anonimowość.