Ośrodek leczenia uzależnień Katowice

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Katowice

Uzależnienie zaczyna się wtedy, kiedy przyjemność przeistacza się w przymus. Przekroczenie niebezpiecznej granicy może być nawet niedostrzeżone. Zaczyna się niewinnie, kiedy alkohol, seks, narkotyk, hazard staje się satysfakcjonującą metodą na chwilową euforię, rozluźnienie i odstresowanie. Osobie uzależnionej ciężko jest przyznać się do swojej choroby. Winą za uzależnienie osoba chora obarcza najbliższe otoczenie. Wraz z postępującym nałogiem pojawiają się problemy psychiczne, agresja, wrogość, oddalanie się od najbliższych, ciągłe okłamywanie. Nałóg zaczyna mieć destrukcyjny wpływ na życie prywatne i zawodowe. Nikogo nie da się zmusić do terapii. Wierzymy jednak, że podczas terapii w naszym podwarszawskim prywatnym ośrodku leczenia uzależnień, każdy może odzyskać kontrolę nad swoim nałogiem. Z pomocą naszych doświadczonych specjalistów i sprawdzonym metodom terapii, ponownie będziesz mógł/-a cieszyć się życiem.

Terapia uzależnień
Katowice

Uświadomienie sobie istnienia problemu uzależnienia to podstawa skutecznej terapii. Wiele osób nie widzi niczego złego w swoim zachowaniu. Trudno jest zrezygnować z destrukcyjnych nałogów, pomimo że zaczynają wywierać z biegiem czasu coraz bardziej negatywny wpływ na wszelkie aspekty życia. Problemy z pojawianiem się w pracy, zaniedbywanie obowiązków rodzicielskich, oddalanie się od partnera, rodziców, popadanie w problemy finansowe, agresja, przemoc fizyczna. Zatrzymamy tę machinę, za nim będzie zbyt późno. Musisz jednak chcieć sobie pomóc. 

Leczenie alkoholizmu Katowice

Alkoholizm to jeden z najczęstszych problemów, z jakim zmagają się mieszkańcy Katowic i województwa śląskiego.  Oferujemy 6-tygodniową terapię pod okiem doświadczonego i zaangażowanego terapeuty. Indywidualnie opracowany plan działania pozwoli Ci powrócić na właściwe tory. 

Nauczymy Cię asertywnych zachowań i radzenia sobie ze stresem. Poznasz, czym jest życie z chorobą. Po zakończeniu leczenia będziesz wiedzieć, jak się zachowywać podczas jej nieoczekiwanych nawrotów. Co najważniejsze, zmienimy Twój sposób myślenia i przywrócimy Twoją pewność, wiarę we własną wartość. Podczas pobytu w naszym nowoczesnym ośrodku zadbamy o Twoją aktywność fizyczną i wzmocnimy obowiązkowość w wykonywaniu prac domowych: organizujemy zajęcia sportowe i ergoterapię. W zakres oferty wchodzą także zajęcia edukacyjne dla rodzin osób uzależnionych. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Katowice

Zamiast miesiącami czekać na bezpłatne leczenie w ramach NFZ, skorzystaj z pomocy naszej prywatnej placówki WakeUp. Pomożemy Ci wyjść na prostą, jeżeli zmagasz się z problemem nadużywania alkoholu, narkotyków, uzależnieniem od seksu, leków, hazardu, czy stanami depresyjnymi. Wysoki standard wykończenia pomieszczeń w naszej placówce sprawia, że każdy pacjent czuje się tu komfortowo i bezpiecznie. Każdy pokój posiada aneks kuchenny i prywatny węzeł sanitarny. Sala do jogi i ćwiczeń, czy pomieszczenie do wspólnego spędzania czasu. Bliskość lasu, cisza i brak zgiełku dużego miasta. Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby nasi pacjenci czuli tu domową i przyjazną atmosferę. 

Dlaczego warto?

Czujesz, że przez nałóg tracisz kontrolę nad własnym życiem? Widzisz, jak ukochana osoba każdego dnia coraz bardziej pogrąża się w świecie swojego uzależnienia?