Ośrodek leczenia uzależnień Kielce

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Kielce

Decyzja o terapii nałogu nie jest łatwa. Przyznanie się do choroby (alkoholizmu, seksoholizmu, lekomanii) powoduje poczucie wstydu. Wyciągnięcie pomocnej dłoni do bliskiej nam osoby często przychodzi zbyt późno. Wielu pacjentów trapionych przez nałóg neguje istnienie jakiegokolwiek problemu. Dopóki pozornie kontrolujemy sytuację, wszystko wydaje się być w porządku. Kilka lampek wina po pracy na odreagowanie stresu i napięcia to przecież nic złego. Ale organizm będzie coraz bardziej się przyzwyczajał, a Ty będziesz zwiększać ilość wypijanego alkoholu. Wzrost tolerancji będzie pogłębiać uzależnienie. Zatrzymaj to, za nim uzależnienie całkowicie zrujnuje życie Twoje i Twoich bliskich. 

Terapia uzależnień Kielce

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień specjalizuje się m.in. w terapii problemów z nadużywaniem alkoholu, jak i leków, narkomanii. Chcemy, abyś po opuszczeniu placówki umiał/-a samodzielnie stawiać czoła problemom: bez zatapiania smutków i stresu w wysokoprocentowych trunkach czy szukania odskoczni w seksie. Pokażemy Ci, że życie bez nałogu, który przejął nad Tobą kontrolę, jest możliwe. Codzienność nigdy nie będzie wolna od frustrujących sytuacji, presji, napięć. Podczas terapii nauczymy Cię, jak radzić sobie z agresją, emocjami i zmienić swój sposób myślenia. Wszystko pod opieką profesjonalnej i doświadczonej kadry. Oferujemy terapię indywidualną, jak i grupową, prowadzimy zajęcia sportowe i spotkania edukacyjne dla bliskich osób uzależnionych.

Leczenie alkoholizmu
Kielce

Popadanie w nałóg odbywa się praktycznie niewidocznie. Pierwsze oznaki uzależnienia od alkoholu są zwykle niedostrzegalne. Pijemy, aby zabawić się ze znajomymi. Sięgamy po butelkę alkoholu w samotności dla odstresowania. Traktujemy wysokoprocentowe napoje jak lekarstwo na lęki, kompleksy i stany depresyjne. Ignorujemy sygnały ostrzegawcze i pogłębiamy się w nałogu coraz bardziej. Z czasem upijanie się staje coraz bardziej pożądanym stanem. Sięgnij po pomoc, za nim alkohol całkowicie zniszczy Twoje życie. Poznaj rzeczywiste źródło swojego problemu, zamiast udawać, że masz wszystko pod kontrolą.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Kielce

Położenie pod Warszawą to dogodny dojazd niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania. Wybierając prywatne leczenie uzależnienia, możesz odbyć terapię w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Postaw na komfort, bezpieczeństwo i wysoki standard, jaki oferuje nasza placówka WakeUp. 
Świadczymy pomoc osobom z całej Polski, w tym również Kielc. Przyjmujemy pacjentów z całego województwa świętokrzyskiego (Włoszczowa, Końskie,  Ostrowiec Świętokrzyski, Staszów, Busko-Zdrój, Pińczów, Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Sandomierz, Starachowice). W budynku znajduje się gabinet lekarski i zabiegowy, sala ćwiczeń, jadalnia, pomieszczenie ogólne. Stawiamy na wysoki standard, komfort i bezpieczeństwo. Każdy z pokoi pacjentów posiada własną toaletę i aneks kuchenny. Miejsce do spacerów i położenie obok Lasów Sękocińskich przyspieszy odzyskiwanie równowagi psychicznej i umożliwi spokojne zastanowienie się nad własnym życiem.

Dlaczego warto?

Rzadko kiedy zastanawiamy się nad prawdziwym źródłem uzależnienia. Jednak nałóg nie przychodzi sam z siebie. Specjaliści z naszej prywatnej placówki zawsze starają się dotrzeć do sedna prawdziwego problemu. Tylko prawidłowo postawiona diagnoza i indywidualnie opracowany plan leczenia umożliwiają skuteczne wyjście z nałogu.