Ośrodek leczenia uzależnień Łódź

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Łódź

Ośrodek WakeUp to prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Nasza placówka oferuje profesjonalną pomoc między innymi w leczeniu alkoholizmu, depresji czy lekomani. Nasz prywatny ośrodek dla osób z Łodzi i okolic mieści się w podwarszawskiej miejscowości. Budynek jest nowoczesny, otoczony lasem, co sprawia, że podopieczni czują się komfortowo i z dala od zgiełku miasta.

Naszym pacjentom zapewniamy całkowitą anonimowość oraz wysoką skuteczność terapii leczenia. Z pełnym zaangażowaniem, indywidualnie podchodzimy do każdego naszego podopiecznego.

Terapia uzależnień Łódź

Problem uzależnień jest coraz bardziej powszechny w naszym kraju jak i na świecie. Dla niektórych łatwiej jest popaść w nałóg, niż poradzić sobie z problemami. Dlatego właśnie profesjonalna pomoc jest niezwykle ważna w wyjściu z uzależnienia. Nasz wykwalifikowany personel skutecznie pomoże uporać się z nałogiem.

W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień dla województwa łódzkiego prowadzimy zajęcia terapeutyczne dla osób zmagających się z:

   • alkoholizmem,
   • narkomanią,
   • depresją,
   • lekomanią,
   • hazardem.

Na terenie ośrodka leczenia uzależnień dla pacjentów z Łodzi i województwa łódzkiego przygotowaliśmy terapie indywidualne, gdzie pracujemy nad osobistymi problemami i deficytami pacjenta oraz terapie grupowe, które prowadzone są w grupie osób o podobnych lub takich samych zmaganiach. Prowadzimy także zajęcia edukacyjne dla rodzin naszych pacjentów, gdzie poszerzamy ich wiedzę w temacie uzależnień i współuzależnień. 

Leczenie alkoholizmu Łódź

Alkoholizm to poważna choroba, z którą zmaga się coraz więcej populacji. Nieleczona może doprowadzić do marskości wątroby, chorób serca, podwyższonego ciśnienia oraz zaburzeń psychicznych, a nawet śmierci. Cały proces powrotu do zdrowia zależy od chęci i dobrej woli zainteresowanego. Bardzo ważnym jest uświadomienie sobie, że taki problem istnieje i wymaga leczenia. Samo zgłoszenie się do ośrodka leczenia uzależnień będzie wielkim krokiem, a tam nasz wykwalifikowany personel zadba o adaptację i wyleczenie choroby.

Specjalizujemy się także w leczeniu narkomanii, hazardu, lekomani i depresji. Nieleczone także mają swoje konsekwencje, które mogą doprowadzić nawet do utraty życia.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Łódź

Wiemy, jak ciężka jest walka z uzależnieniami i samym sobą. Niestety leczenie nie jest proste, ale samo zgłoszenie się do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień jest pierwszym krokiem ku lepszemu życiu. Wychodzenie z nałogu wymaga dużo cierpliwości i determinacji. Nasz wykwalifikowany personel zadba o każdego z osobna i pomoże przejść tę trudną drogę.

W trosce o komfort i swobodę podopiecznych w budynku znajdują się pokoje 1, 2, i 3-osobowe z dostępem do aneksu kuchennego i łazienki. Posiadamy także 3 sale terapeutyczne, pokój pielęgniarski, salę do jogi i ćwiczeń oraz pomieszczenie do wspólnego spędzania czasu. Dzięki temu można się poczuć bardziej domowo, niekoniecznie jak w zamkniętym ośrodku.

Dlaczego warto?

Prywatny ośrodek WakeUp współpracuje z wykwalifikowanym personelem, który z dbałością i indywidualnie podchodzi do osób przebywających w ośrodku. Swoje terapie zaczynają od zrozumienia problemu dedykowanego rekonwalescenta. Nasi pacjenci mogą czuć się w pełni bezpiecznie, ponieważ pobyt jest całkowicie anonimowy. Ponadto uczestnicy terapii nie są oceniani przez pryzmat swoich problemów.