Ośrodek leczenia uzależnień Opole

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Opole

Walka z nałogiem to nie tylko silna motywacja. Podstawą terapii w naszym prywatnym ośrodku WakeUp jest nauczenie pacjentów asertywności. Życie w abstynencji będzie możliwe tylko wtedy, kiedy będziesz w stanie powiedzieć „nie”. Niezwykle istotna jest również zmiana sposobu myślenia i umiejętność radzenia sobie z emocjami, opanowanie agresji. Nałóg to wewnętrzny przymus. W jego opanowaniu może pomóc jedynie profesjonalne leczenie uzależnienia. U nas nie musisz miesiącami czekać na wolne miejsce, co ma miejsce w przypadku bezpłatnej terapii w ramach NFZ. Szybkość reakcji na sygnały ostrzegawcze i zasięgnięcie profesjonalnej pomocy to Twoja szansa na wyjście z nałogu. Podejmiemy tę walkę razem z Tobą. Podczas 6-tygodniowej terapii nasza profesjonalna kadra doświadczonych terapeutów i pielęgniarek będzie Cię wspierać każdego dnia. Empatia, bezpieczeństwo, zrozumienie i życzliwość. Tego możesz się u nas spodziewać. Gotowy/-a do walki o lepsze życie?

Terapia uzależnień Opole

Nasza prywatna placówka leczenia uzależnień koncentruje się m.in. na leczeniu problemu nadużywania alkoholu, narkotyków, leków. Przeprowadzamy również terapie dla osób uzależnionych od seksu, czy hazardu. Nie zależnie od tego, z jakim nałogiem się zmagasz. Najważniejsza jest Twoja chęć do zmiany. Opracujemy dla Ciebie plan terapii, którą będziesz odbywać ze swoim indywidualnym terapeutą. Spotkania grupowe w towarzystwie innych osób uzależnionych, pozwolą Ci spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Dzięki zajęciom edukacyjnym dla rodzin osób uzależnionych, wsparcie i wiedzę na temat nałogu uzyskają też Twoi bliscy. 

Leczenie alkoholizmu
Opole

Wkroczenie na drogę nałogu zwykle jest niewidoczne.  Pociąg do alkoholu wywołać mogą rozmaite sytuacje. Głównym winowajcą jest obciążenie genetyczne. Najczęściej jednak jest to trauma, stres, presja, nadgodziny, przynoszenie pracy z biura do domu, brak czasu na własne pasje, odpoczynek, relaks z rodziną. Sięganie po alkohol dla relaksu niejednokrotnie ma bardzo zgubne skutki. Za nim zdążysz się spostrzec, alkohol przejmuje władzę nad Twoim życiem. Zaczynasz pić coraz więcej. Lampka wina przeistacza się w butelki wypijane w samotności. Praca, rodzina, przyjaciele przestają mieć znaczenie. Łakniesz alkoholu, bo organizm jest już do niego przyzwyczajony w takim stanie, że nie potrafisz tego przerwać. Każda próba odstawienia będzie kończyć się bardzo nieprzyjemnymi objawami.

Przerwiemy to błędne koło i pomożemy Ci żyć w trzeźwości. Skoro jesteś na naszej stronie, to znaczy, że szukasz wsparcia. Nie zwlekaj. Nie pozwól, aby alkohol dłużej kierował Twoim życiem, myśleniem, zachowaniami. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Opole

Uruchamiając naszą placówkę, postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesny standard. Wewnątrz budynku umieściliśmy jadalnię, pokój ogólny dla wszystkich pacjentów, gabinet pielęgniarski i lekarski, salę do ćwiczeń. Na zewnątrz znajdziesz sporo miejsca do spacerów. Mieścimy się w podwarszawskiej miejscowości, ale przyjmujemy oczywiście także pacjentów z Opola i okolic. W bliskości Lasów i z daleka od Twojego dotychczasowego otoczenia odzyskasz swój dawny stan psychofizyczny. 

Dlaczego warto?

Walka z nałogiem jest bardzo trudna. Chociaż może Ci się wydawać, że wszystko już stracone, jesteśmy dla Ciebie. Razem z Tobą lub bliską Ci osobą staniemy do tej walki i pomożemy skutecznie pokonać uzależnienie.