Ośrodek leczenia uzależnień Otwock

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Otwock

Wyjście z nałogu jest trudne, ale nie jest nierealne. Skoro jednak jesteś na naszej stronie, szukasz profesjonalnej pomocy. Samodzielne odstawienie alkoholu, narkotyków, próby nieuciekania w seks czy hazard przeważnie kończą się porażką i pogłębianiem problemu. Wybór odpowiedniej placówki leczenia uzależnień pozwoli przywrócić życie Twoje lub bliskiej Ci osoby do normalności. W przypadku nałogu wsparcie specjalistów i przejście terapii jest niezbędne.  Odpowiednio dobrany indywidualny program leczenia to najlepszy i najbardziej skuteczny sposób na powrót do normalności. Prawdziwa chęć uwolnienia się od nałogu może sprawić, że alkoholizm stanie się ponurym wspomnieniem.  Kompetentni i doświadczenie specjaliści WakeUp są do Twojej dyspozycji.

Terapia uzależnień Otwock

Jako prywatna placówka leczenia uzależnień oferujemy pomoc pacjentom z całej Polski. U nas skutecznie oderwiesz się od nękającego Cię nałogu. Brak znanych miejsc, osób, bodźców, presji otoczenia. Wśród ludzi, takich jak Ty, którzy pragną odzyskać kontrolę nad własnym życiem, na nowo zaczniesz cieszyć się każdym dniem. Nauczymy Cię, że ucieczka w destrukcyjne zachowania (upijanie się, odreagowywanie seksem, używkami, zażywaniem leków, nałogowa gra) nie rozwiązuje problemów. Wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej je nasila i wywołuje kolejne. Dlatego priorytetem podczas leczenia uzależnienia jest zmiana sposobu myślenia i wyjście naprzeciw własnym lękom, kompleksom, stresom. 

Leczenie alkoholizmu Otwock

Prowadzona przez naszą prywatną placówkę profesjonalna terapia antyalkoholowa to zarówno spotkania indywidualne z terapeutą, jak i terapia grupowa. Stawiamy sobie za cel edukowanie także rodzin osób uzależnionych. W związku z tym organizujemy zajęcia edukacyjne, które rozszerzają wiedzę na temat uzależnienia od alkoholu i jego przyczyn. Inne formy terapii, jak grupy psychoedukacyjne, zajęcia sportowe, warsztaty, terapia pogłębiona, ergoterapia, pozwolą na kompleksowe wyleczenie nałogu. Nauczymy Cię życia w trzeźwości: zmiany sposobu myślenia, skutecznego odmawiania i niepoddawania się wewnętrznemu przymusowi. Istnieją inne sposoby radzenie sobie ze stresem, smutkiem i napięciem, niż butelka wina po ciężkim dniu w pracy. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Otwock

Nasza placówka to miejsce, jakiego szukasz dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Z daleka od dużych miast, obok Lasów. Oferujemy idealne warunki wychodzenia z uzależnienia. Wysoki standard budynku, w którym mieści się nasz prywatny ośrodek i kadra kompetentnych terapeutów to tylko niektóre zalety terapii u nas. Każdy pokój (do wyboru 1-,2-,3- osobowy) został wyposażony w prywatny prysznic wraz z toaletą i aneks kuchenny. Dodatkowo pacjenci mogą korzystać z jadalni, pomieszczenia ogólnego do wypoczynku i sali do ćwiczeń. Dysponujemy własnym gabinetem zabiegowym i lekarskim wraz z personelem pielęgniarskim, który jest obecny w placówce 24/7. Nie ma znaczenia, gdzie posiadasz adres zamieszkania. Na płatną terapię uzależnienia przyjmujemy pacjentów z terenu całego kraju, w tym z Otwocka i okolic.

Dlaczego warto?

W naszej placówce uzyskasz profesjonalną pomoc i wsparcie. Każdy nałóg można pokonać. Przez nieleczone uzależnienie narażasz na szwank nie tylko własne zdrowie i życie. Pozwól podać sobie pomocną dłoń.