Ośrodek leczenia uzależnień Piaseczno

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Piaseczno

Chciałbyś skutecznie uwolnić się z nałogu? Terapeuci z WakeUp – ośrodka leczenia uzależnień pomogą uzależnionym osobom w ich trudnej sytuacji, oferując profesjonalną i efektywną pomoc w walce z chorobą. W trosce o wygodny pobyt naszych podopiecznych dysponujemy komfortowo wyposażonymi pomieszczeniami w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w podwarszawskiej miejscowości, z dala od ulicznego hałasu. Otoczenie lasu sprawia, że nasi pacjenci korzystają ze swobodnego przebywania na świeżym powietrzu pozbawionego miejskich zanieczyszczeń.

Terapia uzależnień Piaseczno

Walka z nałogiem jest bardzo trudna dla osób uzależnionych jak i ich bliskich. W naszym ośrodku dbamy o to, aby poprzez zróżnicowane, indywidualnie dobrane zajęcia terapeutyczne, fachowo i bezpiecznie przejść drogę ku trzeźwości. Prowadzimy również zajęcia edukacyjne dla rodzin pacjentów, gdzie poszerzamy wiedzę w tematyce uzależnień i współuzależnień. Dobro naszych pacjentów i ich bliskich jest dla nas najważniejsze.

Na terenie naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień dla osób z Piaseczna i województwa mazowieckiego prowadzimy terapie indywidualne, gdzie pracujemy nad osobistymi problemami i deficytami pacjenta oraz terapie grupowe, które prowadzone są w grupie osób o podobnych lub takich samych zmaganiach. W grupach edukacyjnych mówimy o kompendium wiedzy o uzależnieniach, psychologicznych mechanizmach uzależnienia, fazie nawrotu choroby oraz kryzysach. Przygotowujemy naszych pacjentów na każdą możliwość.

Specjalizujemy się w leczeniu:

   • alkoholizmu,
   • narkomanii,
   • depresji,
   • lekomanii,
   • hazardu.

Leczenie alkoholizmu Piaseczno

Alkoholizm to choroba, na którą cierpi coraz więcej osób. Ludzie, nie radząc sobie z problemami życia codziennego, wolą uciec w alkohol, dzięki któremu stają się otępiali i na chwilę zapominają o swoich zmartwieniach. Pozornie wydaje im się, że to ujście dla złych emocji. Niestety nie jest to dobre rozwiązanie. Problemy nie znikną, a wręcz przybiorą na sile. Osoby popadające w alkoholizm nie krzywdzą tylko samego siebie, ale także swoich bliskich.

Zauważyłeś u siebie objawy choroby alkoholowej? Jak najszybciej zgłoś się do ośrodka leczenia uzależnień i daj sobie i swoim bliskim szansę na lepsze życie, z dala od używek.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Piaseczno

Zdajemy sobie sprawę z bólu i zmagań w walce z uzależnieniem. Dokładamy wszelkich starań, aby wyjść ze szponów uzależnienia. Zgłoszenie się do naszego prywatnego ośrodka jest bardzo ważnym pierwszym krokiem prowadzącym do uwolnienia się z nałogu.

Najważniejsze to uświadomić sobie, że jest się osobą uzależnioną i mieć chęć na poradzenie sobie z tym. Współpracujemy z wykwalifikowanym personelem, który z profesjonalizmem podchodzi do swoich podopiecznych. Nie ocenia ani nie potępia, nie taki jest cel terapii. Dajemy szansę osobom, które straciły nadzieję na powrót do normalnego życia w trzeźwości i świadomego radzenia sobie w nowej rzeczywistości. To droga do mentalnej wolności.

Aby zapewnić naszym podopiecznym jak największy komfort pobytu w naszym ośrodku terapii uzależnień dysponujemy pokojami 1, 2, 3-osobowymi z dostępem do aneksu kuchennego i łazienki oraz 3 pokojami terapeutycznymi i pokojem pielęgniarskim. Dbając również o pobudzenie i wzmocnienie aktywności ruchowej pacjentów prowadzimy zajęcia sportowe oraz posiadamy salę do jogi i ćwiczeń.