Ośrodek leczenia uzależnień Poznań

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Poznań

Jak wynika z Miejskiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Poznaniu na 2021 rok aż 2% społeczności miasta (czyli ok. 10 572 osób) uzależnione jest od alkoholu. Nasz prywatny ośrodek WakeUp powstał z myślą o leczeniu uzależnień dla mieszkańców z terenu całej Polski. Jesteśmy nowoczesną placówką nastawioną na indywidualne podejście do naszych pacjentów. Każdy, kto potrzebuje pomocy w wyjściu z nałogu, u nas znajdzie wsparcie, przychylność i skuteczną pomoc. Znajdujemy się w podwarszawskim Raszynie, gdzie w otoczeniu lasu Ty lub bliska Ci osoba znajdzie przystań w drodze do uwolnienia się od problemu. Zmiana otoczenia to jedna z najlepszych metod na postawienie pierwszych kroków w kierunku wolności od używek. Gotowy/-a na nowe lepsze życie bez uzależnienia? Pozwól podać sobie pomocną dłoń.

Terapia uzależnień Poznań

Życie w ciągłym stresie, utrata pracy i problemy ze znalezieniem nowego zatrudnienia, nawarstwianie się problemów, kłopoty finansowe, konflikty z otoczeniem… Wszystko to powoduje szukanie drogi ucieczki, sposobu na zapomnienie, czy przetrwanie trudnego okresu. Niestety, zamiast szukać pomocy u psychologa czy psychiatry, zamykamy się w sobie i na własną rękę pozornie staramy się uporać z sytuacją. Niestety, tak jak łatwo jest wpaść w pułapkę uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, wyjście na prostą nie jest już tak oczywiste. Błędny krąg zwiększa napięcia psychiczne, stany depresyjne i może prowadzić do tragicznych konsekwencji. Zmagając się z nałogiem, często oddalamy się od najbliższych. Pamiętaj, że nikt, ani lekarze, ani najbliżsi nie są Twoimi wrogami. Jedynym nieprzyjacielem jest Twój nałóg. I chociaż pytanie o pomoc może Cię krępować, nie zwlekaj. Opisz swój problem drogą mailową, a my wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

Decydując się na terapię w naszej placówce, możesz mieć gwarancję opieki indywidualnie przypisanego terapeuty podczas całego 6-tygodniowego okresu leczenia. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone metody. Sposób terapii zawsze staramy się ustalić adekwatnie do problemów konkretnej osoby i jej   deficytów. Nasz ośrodek stosuje zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe. Prowadzimy także zajęcia sportowe, grupy psychoedukacyjne, zajęcia edukacyjne dla bliskich osób uzależnionych.

Leczenie alkoholizmu Poznań

Okazjonalne spożywanie alkoholu wydaje się nie być niczym złym. Wpaść w alkoholizm może każdy niezależnie od płci, poziomu wykształcenia, czy statusu materialnego. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak  szybko organizm przyzwyczaja się do alkoholu. Problem pojawia się wówczas, kiedy mocne trunki, czy inne używki zaczynają stanowić odskocznię i sposób na relaks. Podążanie tą drogą prędzej czy później zaprowadzi Cię w ślepy zaułek. Samodzielne wyjście z niego nie zawsze jest proste. Co gorsza, często bez fachowej pomocy jest po prostu niemożliwe. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Poznań

Nasz ośrodek to idealne miejsce na zerwanie z nałogiem. Wysoki standard pomieszczeń, pokoje zarówno 1-, 2- i 3-osobowe z łazienką i aneksem kuchennym, sala do ćwiczeń i jogi, czy pokój ogólny do wspólnego spędzania czasu. Wszystko to w domowej, przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Nasza placówka pomaga osobom uzależnionym z całej Polski, w tym także osobom z Poznania i województwa wielkopolskiego. 

Dlaczego warto?

Przekonaj się, że życie bez nałogu i powrót do normalności są możliwe. Powierz problem w ręce doświadczonej kadry specjalistów.