Ośrodek leczenia uzależnień Radom

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Radom

Masz problem z alkoholem? A może zauważyłeś u siebie objawy depresji? Zadbaj o siebie i zgłoś się do naszego ośrodka leczenia uzależnień dla osób z Radomia i okolic. Prowadzimy terapię uzależnień w podwarszawskiej miejscowości z dala od zgiełku miasta. Budynek jest nowoczesny, a jego usytuowanie w pobliżu lasu daje naszym pacjentom ciszę i ukojenie na łonie natury.

Terapia uzależnień Radom

Coraz częściej mówi się o osobach uzależnionych, które nie potrafią normalnie funkcjonować. Wolą sięgać po różnego rodzaju używki lub wdać się w hazard dając upust swoim emocjom i uciekają od problemów życia codziennego. Przygotowaliśmy specjalne metody leczenia, które pomagają w walce z uzależnieniami i są dopasowane do każdego naszego pacjenta. Prowadzimy terapie indywidualne, na których pracujemy nad osobistymi problemami i deficytami pacjenta oraz terapie grupowe, które prowadzone są w większym gronie osób zmagających się z podobnymi albo takimi samymi problemami.

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla województwa mazowieckiego prowadzi terapię dla osób zmagających się z 

   • alkoholizmem,
   • narkomanią,
   • depresją, 
   • lekomanią, 
   • hazardem.

W trosce o najbliższych naszych pacjentów prowadzimy także zajęcia edukacyjne dla rodzin, gdzie poszerzamy ich wiedzę na temat uzależnień i współuzależnień.

Leczenie alkoholizmu Radom

Alkoholizm to choroba. Wśród wszystkich nałogów ten właśnie dotyka największy odsetek Polaków. Jest to uzależnienie, które rujnuje życie nie tylko osobie chorej, ale także osobom z jej otoczenia. Wyjście z alkoholizmu nie jest łatwym zadaniem. Potrzebna jest do tego silna wola, ale co najważniejsze – chęć wyjścia z nałogu już na samym początku.

Nasz wykwalifikowany personel medyczny w ośrodku leczenia uzależnień dla osób z województwa mazowieckiego i Radomia od lat pracuje nad pacjentami zmagającymi się z uzależnieniami. Podchodzą oni do rekonwalescentów z szacunkiem bez osądzania, starając się zrozumieć, skąd wziął się dany nałóg, po czym z profesjonalizmem pomagają z niego wyjść. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne i zgłoś się do WakeUp – ośrodka leczenia uzależnień i uzyskaj potrzebną pomoc.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Radom

Posiadamy wykwalifikowany, rzetelny i profesjonalny personel, który indywidualnie podchodzi do każdego naszego pacjenta. Swoje terapie zaczynają od zbadania problemu osoby uzależnionej. Z dbałością i zaangażowaniem pomagają im zrozumieć chorobę oraz jak sobie z nią radzić w życiu codziennym. Nasi pacjenci mogą czuć się w pełni bezpiecznie, ponieważ pobyt w naszym ośrodku jest w pełni anonimowy. Dbając o komfort i swobodę naszych pacjentów, przygotowaliśmy dla nich pokoje 1, 2, 3-osobowe z dostępem do aneksu kuchennego i łazienki. Posiadamy także 3 sale terapeutyczne, pokój pielęgniarski, salę do jogi i ćwiczeń oraz pomieszczenie do wspólnego spędzania czasu. Jest dla nas bardzo ważnym, aby każda osoba u nas przebywająca czuła się jak najbardziej komfortowo i naturalnie.

Dlaczego warto?

Specjalizujemy się w walce z narkomanią, depresją, lekomanią i hazardem. Każda z tych chorób może poważnie zaszkodzić zdrowiu, doprowadzając nawet do śmierci. Nie czekaj, aż będzie za późno. Zadzwoń jak najszybciej i zadbaj o swoje zdrowie zgłaszając się do ośrodka terapii uzależnień.