Ośrodek leczenia uzależnień Szczecin

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Szczecin

Kiedy popadamy w nałóg, nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Osoba uzależniona zaprzecza istnieniu problemu, nawet kiedy problem przejął już całkowitą kontrolę nad jej życiem i zaczął wyrządzać zgubne i nieodwracalne zmiany w organizmie. WakeUp to prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który zapewni Ci właściwą i odpowiednio dostosowaną do potrzeb indywidualnych pomoc. Wszystko to ze wsparciem wykwalifikowanej kadry w nowoczesnym budynku i otoczeniu przyrody. Stawiamy na anonimowość i komfort naszych podopiecznych. Zobacz grafikę na naszej stronie i przekonaj się, w jakich warunkach leczymy naszych pacjentów.

Terapia uzależnień
Szczecin

Nałóg to przyczajony i bardzo podstępny wróg. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że już zaczął przejmować kontrolę nad Twoim życiem. Wystarczą kłopoty finansowe, problemy w pracy, ciągłe kłótnie z szefem, napięcia w związku. Wtedy zaczynamy szukać czegoś, co pozwoli złagodzić stres i chociaż na chwilę wyeliminować napięcie emocjonalne. Jednak to rozluźnienie jest tylko pozorem. Kiedy alkohol, narkotyki, seks, hazard, czy leki stały się Twoją drogą ucieczki, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Teraz czujesz się jak nad przepaścią, ale czy warto dalej niszczyć swoje zdrowie, zamiast stawić czoła wrogowi? Opisz nam swój problem drogą mailową. Skontaktujemy się z Tobą możliwie szybko. Gwarantujemy, że podczas 6-tygodniowej terapii wyjdziesz na prostą. Poza terapią organizujemy także zajęcia sportowe, jak i spotkania edukacyjne dla rodzin osób uzależnionych (problem uzależnienia dotyczy nie tylko osoby chorej, ale wywiera negatywny wpływ również na życie Twoich bliskich).   

Leczenie alkoholizmu Szczecin

Obserwujesz u siebie niepokojące objawy: sięgasz po alkohol coraz częściej, traktujesz mocne trunki jako sposób na odstresowanie się, łatwiejsze zasypianie, czujesz wewnętrzny przymus, aby znowu wieczorem sięgnąć po butelkę wina? Czas powiedzieć STOP! Teraz może wydawać się to niewinne, ale możesz zacząć budzić się z bólem głowy, mieć luki w pamięci i zacząć wpadać w ciągi alkoholowe. Zniszczysz nie tylko własne zdrowie, ale zaniedbasz rodzinę, przyjaciół, karierę. 

Nie pozwól, aby problem się pogłębił i zrujnował życie Twoje lub bliskiej Ci osoby. Wczesne reagowanie na objawy nałogu może ułatwić szybsze wyjście na prostą. Podczas profesjonalnego leczenia w naszym ośrodku nauczysz się radzić sobie z problemem, zmienisz swój stosunek do alkoholu, przejmiesz kontrolę nad swoimi zachowaniami i myślami. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Szczecin

Oczekiwanie na bezpłatne leczenie nałogu w ramach NFZ może potrwać nawet 24 miesiące. To zdecydowanie zbyt długi okres czasu. Pozostawianie osoby chorej bez pomocy przez tak długi czas może mieć tragiczne skutki. Nasz prywatny ośrodek stworzyliśmy z myślą o leczeniu osób z całego kraju, w tym osób ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Dlatego miejsce zamieszkania Twoje lub bliskiej Ci osoby nie ma tu żadnego znaczenia. Takie tymczasowe oderwanie się od stałego otoczenia może jedynie wyjść na dobre i przyspieszyć proces rekonwalescencji.

Dlaczego warto?

Zmagasz się z uzależnieniem, które zaczyna wywierać niszczący wpływ na Twoje życie prywatne i zawodowe? Widzisz, jak każdego dnia bliska Ci osoba oddala się od Ciebie i coraz bardziej zatraca się w nałogu? Postaw na profesjonalną i sprawdzoną pomoc, za nim destrukcyjne skutki nałogu sięgną zbyt daleko. Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie.