Ośrodek leczenia uzależnień Toruń

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Toruń

Droga do uzależnienia nie jest długa. Regularne picie alkoholu, zażywanie leków, ucieczka w seks. Potrzeba tak niewiele, a Ty zaczniesz tracić kontrolę nad własnymi zachowaniami. Odczuwanie relaksu i odprężenia po każdym kieliszku wina, stosunek płciowy jako najlepszy sposób na odreagowywanie, chęć odczuwania podwyższonej adrenaliny podczas gry… To jak stąpanie po kruchym lodzie.  Dlatego liczy się dla nas przede wszystkim Twoje dążenie do zmiany dotychczasowego życia. Nasi specjaliści są  otwarci na pomoc Tobie lub bliskiej Ci osobie.

Terapia uzależnień Toruń

Głównym zadaniem naszego prywatnego ośrodka jest nauczenie pacjentów radzenia sobie z agresją i emocjami. Staramy się, aby 6-tygodniowa terapia zakończyła się sukcesem. Asertywność i odbudowane poczucie własnej wartości to solidna baza do rozpoczęcia życia w abstynencji. Nasza kompetentna i doświadczona kadra terapeutów i pielęgniarek otoczy Cię wsparciem. Stawiamy na empatię i życzliwość naszego personelu. Dlatego u nas poczujesz się jak w domu. Każdy pokój w ośrodku posiada własny węzeł sanitarny (toaleta plus prysznic) i aneks kuchenny. W ośrodku posiadamy salę ogólną, sale terapeutyczne, pomieszczenie do ćwiczeń. Lasy, które znajdują się dosłownie obok, zachęcają do spacerów i spokojnych przemyśleń.

Leczenie alkoholizmu
Toruń

Pierwszych oznak popadania w nałóg możesz w ogóle nie dostrzec. Jednak to, co pozornie wydaje się być na początku przyjemne, z czasem stanie się gonitwą myśli i „głodem”, który za wszelką cenę będziesz chcieć zaspokajać. W kółko, bez końca i opamiętania. Kiedy zatracisz się w nałogu, nie tylko zacznie dochodzić do stopniowego wyniszczania organizmu. Zaniedbasz rodzinę, przyjaciół, obowiązki zawodowe, własną higienę i wygląd. Jednak jesteśmy, aby Ci pomóc. Podczas naszej terapii zmienisz swój sposób myślenia. Przekonasz się, co tak naprawdę spowodowało Twój alkoholizm i doprowadziło do ucieczki  w napoje wysokoprocentowe. Zmieniając nastawianie i potrafiąc zapanować nad emocjami, życie w trzeźwości jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy chcieć poddać się leczeniu.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Toruń

Odległość między Toruniem to zaledwie 2-3 godziny jazdy samochodem lub ok. 3-godzinna podróż pociągiem. Zmiana stałego otoczenia na kilka tygodni, w tym ludzi i miejsc, może przynieść jedynie pozytywne rezultaty. To szansa na szybsze odzyskanie formy i oderwanie się od złych przyzwyczajeń i bodźców, które mogą powodować pogłębianie się w nałogu. U nas zyskasz czas na spokojne zastanowienie się nad własnym życiem, swoją chorobą. Podczas terapii grupowej będziesz mieć okazję poznać ludzi o takich samych problemach. Dzięki temu na swoje życie i swoje uzależnienie spojrzysz w zupełnie innym świetle.

 Nasza prywatna placówka WakeUp mieści się pod Warszawą. Do terapii u nas zachęcamy również mieszkańców Torunia, okolic i województwa kujawsko-pomorskiego (Brodnica, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Mogilno, Solec Kujawski, Włocławek, Kcynia, Wąbrzeźno, Grudziądz, Kruszwica). 

Dlaczego warto?

Czujesz, że przez uzależnienie oddalasz się od rodziny, znajomych, a Twoje życie wymyka Ci się spod kontroli? Każdy dzień przepełniony jet nieustannymi myślami o zaspokojeniu wewnętrznego przymusu (gra, seks, alkohol, leki)? Nie zwlekaj!