Ośrodek leczenia uzależnień Trójmiasto

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Trójmiasto

Uzależnienie kojarzy się głównie z narkotykami i alkoholem. Jednak nałóg to nie tylko używki, ale także hazard, uzależnienie od seksu i leków.  Nasi specjaliści prowadzą terapie leczenia uzależnień dla osób z całej Polski, w tym z Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i okolic. Jeżeli borykasz się, z którymś z powyższych problemów, podejmij leczenie u nas. Na nowo czerp z życia to, co najlepsze! 

Terapia uzależnień Trójmiasto

Sposobów leczenia uzależnień jest wiele. Najlepsze efekty dają jednak terapie w ośrodkach leczenia uzależnień. Wybierając naszą placówkę, nie musisz miesiącami czekać na miejsce. Nasz ośrodek to placówka prywatna, która przyjmuje na terapie osoby z całej Polski. Jesteśmy placówką nowoczesną. Stawiamy na doświadczoną, wyspecjalizowaną kadrę, która skutecznie pomoże uporać Ci się z nałogiem. Całość znajduje się w budynku o wysokim standardzie. W placówce zyskasz dostęp do pomocy indywidualnego terapeuty, który będzie prowadził Cię do ostatniego dnia leczenia.  

Leczenie alkoholizmu Trójmiasto

Alkoholizmu nie da się wyleczyć, ale należy problem leczyć i poddać terapii. Tylko wtedy uda Ci się wydostać z błędnego koła, w które wpadłeś/-aś być może zupełnie nieświadomie. Wystarczy zacząć traktować alkohol jako idealny środek na stres po ciężkim dniu, sposób na ucieczkę od problemów. Nawet nie zauważysz, jak stąpanie po grząskim gruncie zaprowadzi Cię na manowce. Alkoholizm powoduje negatywny wpływ na relacje z rodziną i jest jedną z przyczyn przemocy domowej. Jeżeli zależy Ci na Twoich bliskich, nie poddawaj się. Dzięki terapii w naszym ośrodku nauczysz się żyć z problemem, radzić sobie z emocjami, stresem. Co najważniejsze, nauczymy Cię asertywności i życia w abstynencji. Poznasz metody, które pozwolą Ci przetrwać najgorsze momenty, w sytuacji nawrotu choroby. 

Po alkohol i używki sięgamy w coraz młodszym wieku. Wielu z nas w alkoholu szuka ukojenia, zamaskowania własnych kompleksów, zaimponowania znajomym. Pijemy, bo uważamy to za dobry sposób na ucieczkę od problemów szarej codzienności. Ale picie po każdej kłótni z szefem w pracy, czy spięciu z partnerem/partnerką, nie jest dobrym rozwiązaniem. Systematyczne spożywanie alkoholu prowadzi do wielu zmian w organizmie. Nie wszystkie zmiany w organach wewnętrznych są widoczne od razu. Zaczną manifestować się po dłuższym okresie picia. Natomiast na psychikę człowieka alkohol szybko zaczynać wywierać negatywny wpływ. Jeżeli odczuwasz niepokój i lęki, pocisz się przy braku aktywności fizycznej, przestajesz dbać o higienę i wygląd zewnętrzny, najwyższy czas zacząć działać. Nie odwlekaj kontaktu ze specjalistą. W przypadku alkoholizmu czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Trójmiasto

Nasza placówka znajduje się w centralnej lokalizacji, dogodnej dla pacjentów z terenu całej Polski. Dostaniesz się do nas bez żadnego problemu. Z Trójmiasta to zaledwie 4 godziny jazdy samochodem. Stawiamy na życzliwość, komfort pacjentów i priorytetowo traktujemy nawiązanie relacji emocjonalnej z naszymi podopiecznymi. Indywidualnie opracowany plan działania, dostęp do całodobowej opieki pielęgniarskiej, gwarancja opieki medycznej… To tylko niektóre zalety naszego ośrodka. 

Dlaczego warto?

Prywatny ośrodek WakeUp współpracuje wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdego pacjenta. Swoje terapie zaczynają od zrozumienia problemu, z jakim spotyka się osoba uzależniona. Każdy nasz pracownik odnosi się do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem bez oceniania. Wiemy, jak pomóc w tej trudnej walce osobie uzależnionej, a także dajemy wsparcie najbliższym. Prowadzimy zajęcia edukacyjne dla rodziny, gdzie poszerzamy ich wiedzę w tematyce uzależnień i współuzależnień. W trosce o naszych podopiecznych zapewniamy pełną anonimowość.