Ośrodek leczenia uzależnień Wałbrzych

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Wałbrzych

Szukasz profesjonalnego ośrodka leczenia uzależnień? Zauważasz niepokojące zachowania u siebie lub bliskiej Ci osoby: partnera/-ki, przyjaciela, dorosłego dziecka? Jeżeli Ty lub ktoś z Twojego najbliższego otoczenia zmaga się z destrukcyjnym nałogiem, nie czekaj. Terapia w naszej prywatnej placówce to szansa na wyjście z uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, seksoholizmu, hazardu. Skutecznie uwalniamy naszych pacjentów od nałogów. 

Terapia uzależnień Wałbrzych

Każde uzależnienie można wyleczyć. Priorytetem jest dla nas prawidłowa diagnoza i indywidualny plan leczenia dla każdej przyjmowanej do naszej placówki osoby. Na jej podstawie dobieramy formę terapii. Spośród metod leczenia wdrażamy zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe. W ramach pobytu u nas przeprowadzamy także spotkania edukacyjne z rodzinami osób uzależnionych, zajęcia sportowe, warsztaty, terapię pogłębioną, ergoterapię, prowadzimy grupy psychoedukacyjne. Terapia indywidualna to konwersacja sam na sam między pacjentem a terapeutą. 

W przypadku terapii indywidualnej, możesz mieć pewność prowadzenia leczenia przez jednego specjalistę przez cały okres pobytu u nas. Z kolei terapia grupowa obejmuje wielu pacjentów, którzy jednocześnie otrzymują porady lub wsparcie i zmagają się z tym samym nałogiem. Wysoki standard naszych pomieszczeń pozwala każdemu czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Leczenie alkoholizmu Wałbrzych

Stosowane przez nas programy leczenia alkoholizmu pomogą Ci w identyfikowaniu uczuć, emocji i sytuacji, które prowadzą do sięgania po napoje wysokoprocentowe. Celem terapii uzależnienia od alkoholu jest zmiana sposobu myślenia, gdyż to ono jest jednym z powodów nadmiernego spożywania alkoholu. Niezwykle istotna jest dla nas pomoc naszym podopiecznym w rozwijaniu umiejętności potrzebnych do radzenia sobie ze stresem, wszelkiego rodzajami wyzwalaczami i zachciankami, które mogą prowadzić do nawrotu choroby. Istotne jest w naszym leczeniu przygotowanie naszych pacjentów do podtrzymania życia w trzeźwości. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Wałbrzych

WakeUp to prywatna placówka leczenia uzależnień. Naszą pomoc pragniemy kierować do każdego mieszkańca Polski, który boryka się z nałogiem i chce odzyskać całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Nie musisz szukać ośrodka leczenia uzależnień w swojej najbliższej okolicy. Możliwość odbycia 6-tygodniowej terapii w naszym ośrodku mają także pacjenci z Wałbrzycha, okolic i całego województwa dolnośląskiego (Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Oleśnica, Głogów, Świdnica, Dzierżoniów, Zgorzelec, Syców, Ząbkowice Śląskie, Bolesławiec, Oława, Złotoryja, Milicz, Lwówek Śląski, Kłodzko, Świebodzice). Nasza placówka znajduje się pod Warszawą w województwie mazowieckim, dzięki czemu każdy pacjent ma możliwość komfortowego dojazdu. Nie czekaj miesiącami na bezpłatne leczenie uzależnienia. Reaguj nawet na wczesne sygnały, świadczące o rozwijaniu się nałogu. Zgłoś się na terapię do naszych kompetentnych specjalistów i postaw na profesjonalne leczenie. 
 

Dlaczego warto?

Budynek placówki znajduje się obok Lasów, co pozwoli Ci się wyciszyć, zastanowić, odstresować. Już sama bliskość natury ma niezwykłe działanie terapeutyczne. W ośrodku pracują wyłącznie osoby empatyczne i życzliwe, na których wsparcie Ty lub bliska Ci osoba będzie mogła liczyć w każdej, nawet najbardziej kryzysowej sytuacji. Przekonaj się, dlaczego warto powierzyć nam proces leczenia uzależnienia. Twoje miejsce w naszym ośrodku czeka na Ciebie.