Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Warszawa

WakeUp to prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Warszawy i całej Polski, mieszczący się w nowoczesnym budynku w podwarszawskiej miejscowości. W trosce o komfort i wygodę nasz ośrodek otoczony jest lasem, co daje ciszę, spokój i możliwość przebywania na świeżym powietrzu z dala od zgiełku miasta. Jeśli borykasz się z uzależnieniem i czujesz, że nie jesteś w stanie nad nim zapanować, zgłoś się do naszych specjalistów, którzy z wyrozumiałością i zaangażowaniem otoczą opieką i wdrożą odpowiednią terapię.

Terapia uzależnień Warszawa

Problem z jakimkolwiek uzależnieniem wymaga odpowiedniej, najlepiej profesjonalnej opieki. Nasze metody leczenia są dobierane indywidualnie do każdego pacjenta. Prowadzimy terapie indywidualne, gdzie pracujemy nad osobistymi problemami i deficytami pacjenta oraz terapie grupowe, które prowadzone są w grupie osób o podobnych lub takich samych zmaganiach. Na terenie ośrodka leczenia uzależnień pod Warszawą prowadzimy różne zajęcia doskonalące praktyczne umiejętności w obszarze asertywnych zachowań abstynenckich, wzmacniamy poczucie własnej wartości oraz uczymy jak radzić sobie ze stresem. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z województwa mazowieckiego specjalizuje się w leczeniu:
   • alkoholizmu,
   • narkomanii,
   • depresji,
   • lekomanii,
   • hazardu.

Leczenie alkoholizmu Warszawa​

Problem alkoholowy jest z roku na rok bardziej powszechny w Polsce i na całym świecie. Coraz częściej osoby borykające się z trudnościami w życiu codziennym uciekają w alkohol. Zauważyłeś, że w ostatnim czasie częściej sięgasz po butelkę? Zaniedbujesz codzienne obowiązki albo pracę na rzecz alkoholu? Nie bagatelizuj tego. Zgłoś się do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień pod Warszawą i uzyskaj potrzebną, profesjonalną pomoc, dzięki której zadbasz o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Podstawową metodą leczenia choroby alkoholowej jest psychoterapia mogąca odbywać się w formie grupowej lub indywidualnej.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Warszawa

W naszym prywatnym ośrodku udzielamy pomocy każdemu, kto jej potrzebuje i każdemu, kto zboczył ze swojej życiowej drogi. W czasie trwania terapii nikt nie jest oceniany ani potępiany za swoje czyny. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w leczeniu uzależnień i pomocy różnym pacjentom nauczyliśmy się, że profesjonalna pomoc jest często niezbędna w walce uzależnieniami, a te – nieleczone prowadzą nawet do śmierci. Indywidualnie i z cierpliwością podchodzimy do każdego pacjenta.

Dbając o jak największy komfort i swobodę naszych pacjentów posiadamy 3 sale terapii zajęciowej, pokój pielęgniarski, salę do jogi i ćwiczeń oraz pomieszczenie do wspólnego spędzania czasu. Przygotowaliśmy także nowoczesne pokoje 1, 2 i 3-osobowe o wysokim standardzie, posiadające swój aneks kuchenny i łazienkę.

Dlaczego warto?

Prywatny ośrodek WakeUp współpracuje wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdego pacjenta. Swoje terapie zaczynają od zrozumienia problemu, z jakim spotyka się osoba uzależniona. Każdy nasz pracownik odnosi się do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem bez oceniania. Wiemy, jak pomóc w tej trudnej walce osobie uzależnionej, a także dajemy wsparcie najbliższym. Prowadzimy zajęcia edukacyjne dla rodziny, gdzie poszerzamy ich wiedzę w tematyce uzależnień i współuzależnień. W trosce o naszych podopiecznych zapewniamy pełną anonimowość.