Ośrodek leczenia uzależnień Włocławek

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Włocławek

Masz problemy alkoholowe? Czujesz, że nadużywasz środków psychoaktywnych? Zgłoś się do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień dedykowanego mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego i Włocławka. Gwarantujemy naszym pacjentom pełną dyskrecję oraz wysoką skuteczność terapii odwykowej.

Terapia uzależnień Włocławek

Radzenie sobie z uzależnieniem na własną rękę jest niezwykle trudne. Dlatego najlepszym i najbezpieczniejszym wyborem na wyjście z nałogu jest pomoc specjalistów. Istotnym krokiem w walce z chorobą jest przyznanie się przed samym sobą, że ma się problemy z alkoholem, narkotykami czy hazardem. Należy zgłosić się do specjalnego ośrodka terapii uzależnień dla osób z Włocławka.

Wykwalifikowany personel stanie na wysokości zadania – w pierwszej kolejności zadba o oczyszczenie organizmu z toksyn a następnie o odpowiednią terapię.

Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Włocławka specjalizuje się w leczeniu:

   • alkoholizmu,
   • narkomanii,
   • depresji,
   • lekomanii,
   • hazardu.

Nasi eksperci wyróżniają się obszerną wiedzą popartą wieloletnią praktyką. Każdy pacjent wymaga dedykowanego toku leczenia pod okiem specjalisty. Wymaga to cierpliwości i wytrwałości ale jest budujące i satysfakcjonujące. Prowadzimy terapie indywidualne, gdzie pracujemy nad osobistymi problemami i deficytami pacjenta oraz terapie grupowe, które prowadzone są w grupie osób o podobnych lub takich samych zmaganiach. Liczy się dla nas nie tylko dobro naszych podopiecznych, ale także ich bliskich. Dlatego właśnie prowadzimy zajęcia edukacyjne dla rodzin, gdzie poszerzamy ich wiedzę na temat uzależnień i współuzależnień.

Leczenie alkoholizmu Włocławek

Z roku na rok rośnie odsetek osób zmagających się z alkoholizmem. Jest to choroba, której istotą jest psychiczne i fizyczne uzależnienie od alkoholu. Osoby z problemami osobistymi czy biznesowymi upatrują swoje ukojenie w butelce wódki. Niestety bywa to złudne i często prowadzi do frustracji i łatwego popadania w nałóg alkoholowy.

Alkoholizm nierzadko przekłada się na pogorszenie kontaktów z rodziną i otoczeniem, na spadek relacji społecznych czy finansowych. Znieczulanie się napojami wyskokowymi niesie za sobą destrukcyjne konsekwencje, dlatego najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do ośrodka leczenia uzależnień – terapeuci z eksperckim podejściem pomogą uzależnionym dojść do zdrowego funkcjonowania wolnego od używek.

WakeUp specjalizuje się także w leczeniu narkomanii, depresji, lekomanii czy uzależnienia od hazardu. Nie lekceważmy symptomów żadnej z powyższych chorób. Profesjonalna opieka zwiększy szansę na wyjście z nałogu i nada właściwy kierunek także po zakończeniu terapii.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Włocławek

WakeUp to prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Włocławka i całej Polski. Współpracujemy ze specjalnym, wykwalifikowanym personelem medycznym, który z profesjonalizmem podchodzi do swoich podopiecznych. Swoje terapie zaczynają od zbadania problemu, z jakim spotyka się każda osoba uzależniona. Nasi pracownicy odnoszą się do uczestników terapii z szacunkiem, nie oceniając przez pryzmat ich postępowań. Troszcząc się o komfort i swobodę naszych pacjentów przygotowaliśmy dla nich nowoczesne pokoje 1, 2, 3-osobowe z aneksem kuchennym i łazienką, pokój pielęgniarski oraz 3 sale terapii zajęciowej. Dbając o pobudzenie wzmocnienie aktywności ruchowej podopiecznych organizujemy zajęcia sportowe oraz posiadamy do dyspozycji salę do jogi i ćwiczeń.