Ośrodek leczenia uzależnień Wrocław

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
+48 22 333 34 56 / +48 783 045 200
terapia@wakeup24.k1wwl2sc5x-xmz4qgg1x62o.p.runcloud.link

Leczenie uzależnień Wrocław

Ty lub ktoś z Twoich bliskich zmaga się z problemem alkoholizmu, narkomanii, depresji, uzależnienia od hazardu lub lekomanią? Ośrodek WakeUp to nowoczesna prywatna placówka specjalizująca się w leczeniu uzależnień. W naszym ośrodku znajdziesz skuteczną pomoc dla siebie lub bliskiej osoby, niezależnie od miejsca zamieszkania. Gwarantujemy 100% dyskrecję i wysoką skuteczność procesu leczenia. 

Terapia uzależnień
Wrocław

Poradzenie sobie z problemami nie zawsze jest łatwe. Stąd krótka droga do uzależnienia. Na początku może się wydawać to niewinnym i tymczasowym odskokiem od szarej rzeczywistości. Łatwość dostępu do używek sprawia, że co raz więcej osób zmaga się z problemem nałogu. Samodzielne wyjście z uzależnienia nie zawsze jest możliwe, co może doprowadzić do śmierci lub targnięcia się na własne życie. Jeżeli Ty sam, sam/-a lub bliska Ci osoba boryka się z nałogiem, zaufaj naszym specjalistom. Chociaż jest to problem wstydliwy, nie zwlekaj, bo jutro może być już za późno. Nie musisz do nas dzwonić. Wystarczy, że napiszesz do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą. Komfort pacjentów jest dla nas priorytetem. U nas każdy czuje się swobodnie i może skutecznie zerwać z nałogiem. Posiadamy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe. Każdy z nich to pomieszczenie o wysokim standardzie z aneksem kuchennym i łazienką. Do dyspozycji pacjentów jest sala do jogi i ćwiczeń, 3 sale terapii zajęciowej, pokój pielęgniarski, jak i pomieszczenie do wspólnego spędzania czasu.  Na terenie ośrodka prowadzimy różnorodne metody leczenia, dostosowane do problemu danego pacjenta i jego deficytów. Organizujemy terapie indywidualne, grupy psychoedukacyjne, zajęcia edukacyjne dla rodzin osób uzależnionych, ergoterapie, zajęcia sportowe, czy terapie grupowe. 

Leczenie alkoholizmu Wrocław

Problem uzależnienia od alkoholu dotyka nie tylko mężczyzn, ale i kobiety. Coraz częściej po ciężkim dniu i powrocie do domu sięgamy po coś mocniejszego. Jedna, dwie lampki wina przed snem, drink z wódką, czy puszka piwa przed telewizorem… Wypady
z osobami pracy po stresującym dniu, świętowanie mniejszych i dużych sukcesów. Wszystko zakrapiane alkoholem. Wydaje się to być niczym szkodliwym. Pozorne rozluźnienie, oderwanie się na chwilę od rzeczywistości może przerodzić się w codzienną jakże niebezpieczną praktykę. 

Alkoholizm to niezwykle podstępny wróg i za nim się spostrzeżesz, będzie mocno trzymać Cię w swoich
szponach. Niewinne lampki wina zaczną przekształcać się w wypijaną co wieczór w samotności butelkę wina. Z każdym regularnym spożywaniem napojów wysokoprocentowych zwiększa się tolerancja na alkohol. Taki stan może trwać nawet kilka miesięcy. Potem pojawią się luki w pamięci, a czerpanie przyjemności z picia przeistoczy się w ciągi alkoholowe. Samodzielne wyjście z problemu jest praktycznie niemożliwe. Nie wystarczy zwykłe próbowanie zaprzestania sięgania po alkohol. Silna motywacja i samozaparcie to podstawa.
Potrzebna jest jednak pomoc wykwalifikowanego specjalisty. 

Uzależnienie od alkoholu wyrządza w organizmie na tyle duże szkody, że niezbędne jest wdrożenie również leczenia farmakologicznego.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Wrocław

Nasza placówka powstała z myślą o leczeniu osób uzależnionych z całej Polski, w tym osób z Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Nasi wykwalifikowani specjaliści dostosują metodę leczenia do Twojego indywidualnego przypadku. Pamiętaj, że nie jesteś sam ze swoim problemem. U nas znajdziesz pomoc i skutecznie poradzisz sobie z nałogiem.


Dlaczego warto?

Prywatny ośrodek WakeUp współpracuje wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy z profesjonalizmem podchodzą do każdego pacjenta. Swoje terapie zaczynają od zrozumienia problemu, z jakim spotyka się osoba uzależniona. Każdy nasz pracownik odnosi się do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem bez oceniania. Wiemy, jak pomóc w tej trudnej walce osobie uzależnionej, a także dajemy wsparcie najbliższym. Prowadzimy zajęcia edukacyjne dla rodziny, gdzie poszerzamy ich wiedzę w tematyce uzależnień i współuzależnień. W trosce o naszych podopiecznych zapewniamy pełną anonimowość.