Zespół WakeUp

Ewa Żakiewicz

mgr Ewa Żakiewicz

Jestem Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień Ukończyłam Wyższe Studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o kierunku – resocjalizacja

Praktyki zawodowe odbywałam w Giżycku Stowarzyszenie Złych Dzieci oraz w zakładzie karnym Warszawa- Grochów. Jestem terapeutką z dużym doświadczeniem zawodowym.
Cechuję się dyskrecją i wszechstronną wiedzą oraz doświadczeniem w pomocy osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, hazardu oraz osobom współuzależnionym. Od wielu lat pomagam osobom uzależnionym i ich rodzinom. Pracuję także z Polakami deportowanymi z zagranicy, oraz osobami bezdomnymi.

Przemysław Basaj

Instruktor terapii uzależnień i współuzależnień – w trakcie certyfikacji.
 
Ukończył Nauki Polityczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studium Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia przy Instytucie Psychologii zdrowia. Doświadczenie zawodowe zbierał w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie oraz w Ośrodku Terapii Uzależnienia i współuzależnienia w Działdowie. Prowadzi zajęcia grupowe i programowe, edukacyjno-odwykowe, społeczności terapeutyczne i spotkania indywidualne.
Przemysław Basaj
Grzegorz Lutomski

Grzegorz Lutomski

Psycholog, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Jest także absolwentem programów szkoleniowych Uniwersytetu im. Jerzego Waszyngtona w Waszyngtonie, Uniwersytetu Georgetown, KUL. Doświadczenie zawodowe zbierał m.in. w społeczności terapeutycznej ośrodka MONAR w Rożnowicach, Ośrodku Terapii i Rozwoju Osobowości w Warszawie, oddziale terapii uzależnienia od alkoholu Izby Chorych Stowarzyszenie MONAR w Warszawie. Prowadzi sesje indywidualne oraz grupowe treningi umiejętności. Posiada wieloletnie doświadczenia w pomocy osobom doświadczającym kryzysu osobistego powstałego na różnym tle.

Dorota Pogocka

Z wykszatłcenia psycholog kliniczny. 

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie kursu z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej UNIWERSYTETU SWPS. Oddany i zaangażowany pracownik całodobowych ośrodków terapii uzależnień.

logo ośrodka uzależnień

UWAGA!

W związku z dużą ilością telefonów możesz trafić na zajętą linie. Zostaw nam swój numer telefonu oraz sugestie godziny rozmowy, która Ci odpowiada.

Rozmowa nic nie kosztuje,
zadzwoń i dowiedz się więcej.

Zadzwoń
i daj sobie pomóc

  • Podczas 4-tygodniowego pobytu w naszej prywatnej placówce otrzymasz ostatni tydzień gratis
  • 3 konsultacje online lub telefoniczne ze specjalistami

Jesteśmy tu dla Ciebie – pomożemy Ci

Zrób pierwszy krok!

AdobeStock_176035379